Bengt Lindström, Vakthunden

532383

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Vakthunden 1967, signerad Lindström, olja på duk, ca 89x116 cm.

Konst, Modernt måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Bengt Lindström, Vakthunden

Budhistorik (10 bud)
3967140
32 000
3959523
31 000
3959269
30 000
3957483
22 000
3951146
20 000

Slutpris SEK:
32 000
3 126 EUR, 3 658 USD
Utropspris SEK:
70 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.