Antoni Tapies

532696

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Cercle Rouge, 1976, signerad och numrerad 46/50, etsning, edition Galería Maeght, Barcelona, Arches, sockerakvatint, bladmått ca 63x90 cm;

LITTERATUR: Galfetti 596

Konst, Grafik, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tapies

Budhistorik (14 bud)
3963304
20 000
3963290
18 000
3963289
17 500
3963286
17 000
3961609
16 500

Slutpris SEK:
20 000
2 018 EUR, 2 396 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.