Ulf Rollof akvarell triptyk

533292

ULF ROLLOF (född 1961): Figurer i rörelse (3), triptyk, signerad och daterad Rollof -98, akvarell på papper, vardera ca 41x60 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Ulf Rollof akvarell triptyk

Budhistorik (11 bud)
3966037
6 000
3965496
5 400
3964642
5 000
3954580
4 800
3951767

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.