Antoni Tàpies

533394

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Feu II, 1981, signerad och numrerad Tàpies 18/50, edition Galerie Lelong, Paris, färgetsning på Guarro-papper, bladmått ca 78x107 cm;
Editerad av Galerie Lelong, Paris;
LITTERATUR: Galfetti 786

Visas på begäran!

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tàpies
Budhistorik (11 bud)
3967358
17 500
3961614
17 000
3961612
16 500
3961610
16 000
3961397
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 766 EUR, 2 097 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.