Matti Kujasalo Polyptyk

533528

MATTI KUJASALO (Finland, född 1946), 1, 2, 3, 4, en signerad och daterad på baksidan Matti Kujasalo -77, akryl på duk, 90x90 cm vardera

Smärre ytmärke

Konst, Modernt måleri, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Matti Kujasalo Polyptyk

Budhistorik (40 bud)
3967373
90 000
3967370
88 000
3967368
86 000
3967363
84 000
3967356
82 000

Slutpris SEK:
90 000
9 081 EUR, 10 782 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.