Mona Huss Wallin färglitografi

534244

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Bild från Nordnorge, signerad M Huss W, 229/325, färglitografi, bildyta ca 55x61 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

3961281
2018-04-14 09:36:40

2018-04-17 kl 10:28
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.