Mark Tobey akvarell och gouache

534586

MARK TOBEY (USA, 1890-1976): Komposition,
signerad Tobey, akvarell och gouache på papper, 21 x 14 cm.

Konst, Modernt måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (20 bud)
3958903
26 000
3966449
25 000
3958903
24 000
3966442
23 000
3958903
22 000

Slutpris SEK:
26 000
2 363 EUR, 2 730 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.