Carl Malmsten stolar

535389

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st., "Lilla Åland", brännstämplade, massiv björk, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 10

Carl Malmsten stolar

Budhistorik (11 bud)
3965410
5 000
3965253
4 800
3965253
4 200
3965209
3965209

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.