Ragnvald Magnusson oljemålning

535628

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): "Interiör", signerad Ragnvald M, olja på duk, 60x49 cm

Fack 9

Budhistorik (4 bud)

3968111
3968052
3967610
3953793

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.