Fartygsporträtt oljemålning

535641

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Loergrove", otydligt signerad J Sandegren ?, olja på duk, ca 57x94 cm

Mindre färgbortfall (i hörnen)

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fartygsporträtt oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3968222
3954752
750
3954752
700
3968219
650
3954752
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.