Väggspegel design Carl Fagerlund

535664

CARL FAGERLUND, väggspegel, Orrefors, 1940-tal, Swedish Modern, rektangulär ram med gjutna glasplattor, 71x51,5 cm

Mindre spricka, en glasknapp med nagg

Speglar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (7 bud)
3967451
5 200
3965965
5 000
3965964
4 200
3965677
3965080

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.