Burkar med lock Orrefors

535689

ORREFORS, burkar, 3 st, 1900-talets första hälft, etikettmärkning, höjd ca 9/10/11, diameter 10/12/12 cm

En burk med kantnagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 19

Burkar med lock Orrefors

Budhistorik (12 bud)
3967849
850
3967791
3967848
750
3967791
700
3967847
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.