Servis Gustavsberg

535696

GUSTAVSBERG, servis, 83 dlr, möjligen Wilhelm Kåge, 1960-tal, benporslin, vitt med räfflad dekor och förgyllda kanter, bestående av: 12 förrättstallrikar, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 24 assietter, 11 kaffekoppar, 11 kaffefat, samt gräddkanna

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Servis Gustavsberg

Budhistorik (14 bud)
3967579
1 600
3966370
3966368
1 400
3966365
1 300
3966233

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.