Parkeringsautomat

535736

PARKERINGSAUTOMAT, 1900-tal, Duncan meter, AB Maskinteknik Solna, metall, höjd med stativ 43 cm, nyckel medföljer

Ytslitage, nyckel medföljer

Nautica/Technica

Rum 7

Parkeringsautomat

Budhistorik (35 bud)
3968241
7 400
3968201
7 200
3968239
7 000
3968201
6 800
3968238
6 600

Slutpris SEK:
7 400
723 EUR, 846 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.