Josef Frank Svenskt Tenn soffbord

535910

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 1028, tredelad centralfot, mahognyfanér, skiva fanerad i mahogny, höjd 60, diameter 85 cm

Slitage och ytskador, fanérbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 19

Budhistorik (5 bud)
3963694
2 400
3965744
3963694
3963693
1 800
3955026

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.