Stig Jonzon oljemålning

535913

STIG JONZON (1913-1987): "Hammarbyleden Stockholm'', signerad och daterad Stig Jonzon 1942, olja på pannå, ca 60x73 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 39

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3968138
1 700
3968137
1 600
3968136
3968132
1 400
3968127
1 300

Slutpris SEK:
1 700
155 EUR, 179 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.