Karl Enoch Ringnér oljemålning

544010

KARL ENOCH RINGNÉR (1870-1967): "Mora-Noret", signerad och daterad E Ringnér 1916, olja på duk, ca 97x118 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (22 bud)
4040368
4040367
2 600
4040365
2 400
4040364
4039537

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.