Arthur Enoch Andersson oljemålning

544239

ARTHUR ENOCH ANDERSSON (1888-1980): Nakenakt, monogramsignerad AEA, bronserad gips, ca 67x39 cm

Smärre nagg

Konst, Skulpturer

Rum 7

Budhistorik (20 bud)
4040161
2 800
4040156
2 600
4040159
2 600
4040156
2 400
4040099

Slutpris SEK:
2 800
264 EUR, 317 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.