Oidentifierad konstnär oljemålning

544264

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(18/1900-tal): Självporträtt, olja på duk, baksida med senare påskrifter, ca 61x46 cm

Omfattande ytskador/färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Budhistorik (7 bud)
4040149
600
4040081
550
4040081
500
4039530
450
4039291

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.