Enrico Baj färglitografier

544316

ENRICO BAJ (1924-2003): färglitografier, 2 st., ur portföljen: Larmes de Generaux - Crying Generals, 1965, signerade och numrerade, bladstorlek 45x57 cm

LITTERATUR: Petit; Livres 6

Geijersgatan 14, Göteborg

Enrico Baj färglitografier

Budhistorik (8 bud)
4040208
650
4040204
600
4034713
550
4040122
500
4034713
450

Slutpris SEK:
650
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.