Bokhyllor Josef Frank

544445

JOSEF FRANK, bokhyllor, 7 dlr (4 sektioner), Svenskt Tenn, modell 1142, fanérade i mahogny, justerbara hyllplan, mått underreden höjd ca 118, 100x27/ 118, 100x25, 118, 100x25, 109, 45x25 cm, överdelar höjd ca 106, 100x27/ 108, 100x25, 108 100x25 cm, nyckel och hyllplanshållare i mässing, finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, ytskador

Möbler, Hyllor, Design, Selected

Rum 2

Bokhyllor Josef Frank

Budhistorik (14 bud)
4040285
14 000
4039932
13 000
4039931
12 500
4039602
4039552

Slutpris SEK:
14 000
1 319 EUR, 1 585 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.