Vitrinskåp engelsk stil SPAK

544458

VITRINSKÅP, 1960/70-tal, engelsk stil, Spak Stockholm, fanerat i mahogny med inläggningar i idegran, inredd med hyllplan i glas, höjd 185, 86x38 cm, nyckel finns

Nyckel finns, ytslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vitrinskåp engelsk stil SPAK

Budhistorik (11 bud)
4040253
4040193
4039985
4039717
1 700
4039716
1 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.