Carl Månsson

544502

CARL MÅNSSON (1892-1976): Gårdsmotiv, signerad Carl Månsson, olja på duk, ca 50x70 cm

Tavelvagn 2

Carl Månsson

Budhistorik (4 bud)

4038938
500
4033082
450
4033082
4025759

Slutpris SEK:
500
47 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.