Dagbädd 1950-/60-tal

544680

DAGBÄDD, 1950-/60-tal, sannolikt AB Knoll, Malmö, (sedemera Ljungs), stomme i betsad bok, utdragbar låda för sängkläder, justerbara rygg och sidostöd, sitt- och ryggplymer med spiralfjädrar, botten med s k knollresårer, textilklädsel, längd 160-200 x 80 cm

Brukssslitage, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 11

Dagbädd 1950-/60-tal

Budhistorik (4 bud)

4038676
450
4038374
4029990
4026645

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.