Hilding Rösiö oljemålning

551488

HILDING RÖSIÖ (1902-1985): Stadslandskap mot kajen, signerad ''Rösiö'' och daterad 38, olja på duk, ca 60x70 cm

Smärre slitage

Fack 15

Hilding Rösiö oljemålning

Budhistorik (26 bud)
4103668
2 400
4103654
4103658
4103654
1 900
4103653
1 800

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.