Golvlampa Malmsten

552191

CARL MALMSTEN, "Staken", golvlampa, stomme i furu, höj- och sänkbar

Bruksslitage, trasig (den höj- och sänkbara delen), skärm med smärre skador

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampa Malmsten

Budhistorik (7 bud)
4103083
650
4097471
600
4097471
550
4095986
500
4095986

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.