Soffbord 1900-talets andra hälft

552217

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i gulmetall, skiva i onyx, höjd ca 48, 140x85 cm

Smärre slitage, något anlupen

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik

2018-06-14 kl 12:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.