Grange dubbelsäng

552219

GRANGE, dubbelsäng, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, betsat trä, bäddmått ca 210x200 cm

Slitage, senare kompletterad fötter

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Grange dubbelsäng

Budhistorik (5 bud)
4103620
550
4101825
500
4101823
4098555
4095491

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.