Boréns bordsarmatur mässing

552221

BORÉNS, bordsarmatur, mässing, plåt, och läder, Borås, 1900-talets mitt, höjd ca 44 cm

Något sned, slitage, lädrets lindning släppt

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Boréns bordsarmatur mässing

Budhistorik (5 bud)
4103727
500
4103711
450
4103604
4089023
4088288

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.