Monica Lorentzon oljemålning

552331

MONICA LORENTZON (född 1940), figurscen med kvinna, signerad M Lorentzon, olja på papper fäst på pannå, 60x43 cm

Fack 1

Monica Lorentzon oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4103358
4103167
4093985

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.