Soffbord engelsk stil

552363

SOFFBORD med klaffar, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, fotavslut i mässing i form av lejontassar, 2 lådor i sargen, höjd ca 74, 83x51, klaffarna vardera ca 30 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Soffbord engelsk stil

Budhistorik (1 bud)

4100471
2018-06-12 21:16:06

2018-06-14 kl 11:18
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.