Bengt Landin färglitografi

552371

BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med änder och segelbåt, signerad Bengt Landin, numrerad 256/290, färglitografi, ca 72x54 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bengt Landin färglitografi

Budhistorik (10 bud)
4103539
700
4103537
650
4103484
600
4103478
550
4103430
500

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.