Bengt Nordquist oljemålning

552406

BENGT NORDQUIST (född 1917): ''Ihavsbandet II'' Abstrakt komposition, olja på duk, signerad och daterad Bengt Nordquist -64, höjd ca 60x80 cm

Något ospänt duk

Fack 12

Bengt Nordquist oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4103418
4103112
4102902
950
4103111
900
4102902
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.