Lars Broström akvareller

552475

LARS BROSTRÖM (född 1940): (3) Hästar, signerade Lars Broström, akvareller, ca 29x28 resp 28x39 cm

Varav en med tejpapplikation

Fack 4

Lars Broström akvareller

Budhistorik (3 bud)

4089015
4089009
700
4089006
500

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.