Johan Ossian marinmålning

552505

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskbåtar till havs, signerad och daterad Ossian Andersson 1927, olja på duk, ca 58x98 cm

Fack 39

Johan Ossian marinmålning

Budhistorik (10 bud)
4103671
4103529
4103528
850
4103237
4102935
750

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.