Madeleine Pyk oljemålning

552617

MADELEINE PYK (född 1934): "Skägga M Lindalssundet", akvarell, signerad M. Pyk, bladmått ca 26,5x20,5 cm

Tavelvagn 3

Madeleine Pyk oljemålning
Budhistorik (16 bud)
4103664
3 600
4103648
3 400
4103660
3 400
4103648
3 200
4093146

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.