Poster mix

552647

POSTER MIX, 6 st, Olof Sandhal
Olof Sandhal, signerad och daterad -80.
Behn Edvinsson
Konstnärshuset
Renata Bauer
VPK
varierad storlek, ca 50x40- 70x100 cm, oramade

Verken ingår i temat Vintage posters

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Konst, Grafik, Tema

Rum 9, Vagga 2

Poster mix

Budhistorik (3 bud)

4099517
500
4089546
450
4089546

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.