Bordsuppsats

556866

WALKER & HALL SHEFFIELD, bordsuppsats i nysilver/pläter, 5 avtagbara strutar, höjd ca 41cm

skador och lagningar

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bordsuppsats

Budhistorik (2 bud)

4146078
4145341

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.