Henrietta Kozica

557582

HENRIETTA KOZICA (född 1984): Fantasilandskap, signerad och numrerad 7/90, digital print, motivmått ca 32x24 cm

Fack 35

Henrietta Kozica
Budhistorik (7 bud)
4155812
600
4155338
550
4155354
500
4155338
450
4155352

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.