Gräddkanna silver

557735

GRÄDDKANNA, silver, Finland 1817, invändigt förgylld, höjd ca 11 cm, vikt ca 109 g

Bucklor

Silver

Monter 1

Gräddkanna silver

Budhistorik (16 bud)
4156051
2 600
4150190
2 400
4156050
2 400
4150190
4150184

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.