Marianne Ågren oljemålning

558245

MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Friendship", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 102x97,5 cm

Ej inramad

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4155692
4155631
1 800
4155599
1 700
4155597
1 600
4155596

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.