Ulrik Samuelsson oljemålning

558261

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition, monogramsignerad US, olja på duk, 90x85 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 3

Ulrik Samuelsson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4152374
8 000
4150510
550
4150268
500
4149700
4148984

Slutpris SEK:
8 000
727 EUR, 840 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.