Ulrik Samuelsson Sommar

558266

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Havsbild, monogramsignerad US, olja på duk, 99x99 cn

Smärre dukhål, skador från ram

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Ulrik Samuelsson Sommar

Budhistorik (6 bud)
4155410
15 000
4155095
2 600
4153352
2 400
4150666
4148489

Slutpris SEK:
15 000
1 466 EUR, 1 715 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.