Collier 18 k guld

558294

HALSBAND, 18 k guld, bismarcklänk med cirkulära och triangulära klappar med otydliga stämplar, längd ca 42.5 cm, totalvikt ca 16.4 g, etui medföljer

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Collier 18 k guld

Budhistorik (4 bud)

4155811
3 600
4150266
3 400
4147516
4147508

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.