Hallmöbel i jugendstil

558426

HALLMÖBEL, 1920-tal, blandstil, bestående av spegel samt. byrå, bägge med stomme i blålackerat trä, byrån med glasskiva och underliggane textilduk, spegelns höjd ca 151, byråns höjd ca 54 cm

Bruksslitage, nötningar i färgen

Speglar, Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Hallmöbel i jugendstil

Budhistorik (16 bud)
4155961
3 200
4155642
4155642
2 400
4155448
4153053

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.