Aina Kånge matta

558488

AINA KÅNGE, matta, 195/60-tal, 'Bruzaholm', sniljeflossa, 194X134 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier, Design

Hylla 12

Aina Kånge matta

Budhistorik (10 bud)
4147308
750
4155847
700
4147308
650
4155846
600
4147308
550

Slutpris SEK:
750
68 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.