Ole Andersson ''Lilla Aurora'' golvlampa

558495

OLE ANDERSSON, ''Lilla Aurora'' golvlampa, 2000-tal, formgiven 1978, Boréns, förkromad- och vitlackerad metall, höjd ca 138 cm

Bruksslitage, ytsmuts, en lamelle med en spricka, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 15

Budhistorik (2 bud)

4155796
4155020

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.