Vivianna Torun Bulow-Hube ring

558524

VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, ring, silver, Georg Jensen, med äggformat hänge, modell nr 156, stämplad 'TORUN', ringstorlek 17, totalvikt ca 6.1 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (15 bud)
4155911
2 400
4153602
4153061
4153601
4153061
1 900

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.