Flicka med blommor och kanna oljemålning

558544

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med blommor och kanna, olja på duk, ca 61x51 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Budhistorik (5 bud)
4155667
4155665
1 800
4155664
4146533
550
4145404
500

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.