Mats Hådell oljemålning

558570

MATS HÅDELL (född 1958): Insjölandskap, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 38x46

Rum 5

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4145565
4148370
750
4145565
700
4148369
650
4145565

Slutpris SEK:
73 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.